Výhody prémiových matrací Balencien

B-MATTRESS ROLLER+

Dopřejte si komfort kdekoli. Tato kompaktní prémiová matrace z paměťové pěny obsahuje gumové pásy umožňující rychlé složení/rozložení. Jádro matrace tvoří 5 cm vysoká paměťová pěna „Visco Memory Soft“. Jemný potah z látky Breeze Onda White splňuje vysoké hygienické nároky. Potah navíc obsahuje zip pro snadné svlečení. Matrace je oboustranná s tvrdostí 2 z každé strany.

OD 9 899  (s DPH)

B-mattress AERO+

Matrace s jádrem Sonnocell® složeným ze dvou různých tvrdostí s vnitřní perforací pro zvýšení cirkulace vzduchu a prodyšnosti. Podle potřeby je možné oboustranné použití matrace a je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Použitý rozepínatelný potah Scensic – Lemon s mikro kapslemi s vůní citrónů zajišťuje vysoké hygienické a antibakteriální nároky. Potah je prošívaný do tří zón okrasným vzorem. Rozepínatelný zip umožňuje v případě potřeby vyprat samotný návlek. Celková výška matrace je 16 cm. Velikost si zvolíte v detailu.

OD 13 324  (s DPH)

B-MATTRESS HOTEL+

Komfortní matrace Hotel+ kombinuje skvělé vlastnosti a příznivou cenu, díky tomu je ideální volbou pro vybavení hotelů či penzionů. Matrace je vysoká 17 cm a její jádro tvoří 15 cm vysoká PUR výplň o hustotě 30kg/m3 s tvrdostí 4. Potah tvoří látka Hexagon Woven, prošívaná termovýplní 150g/m2 a TNT 15g/m2 s antibakteriální a nehořlavou úpravou. Matrace je navíc oboustranná, což prodlužuje její životnost.

OD 13 990  (s DPH)

B-MATTRESS ECOHOME+

Oboustranná matrace EcoHome+ je cenově výhodný standard pro každou domácnost. Jádro tvoří pružná PUR výplň o hustotě 30kg/m3 a výšce 15cm. Potah matrace tvoří látka Bamboo White, prošívaná termovýplní Termo Poly Lana (vlna) 300g/m2 a TNT 15g/m2 s antibakteriální úpravou. Celková výška matrace je přibližně 18 cm.

OD 15 499  (s DPH)

B-mattress Comfort+

Vysoce kvalitní ortopedická matrace s jádrem Sonnocell® s příčným vybráním. Díky své formě se vyznačuje výbornými antidekubitní vlastnostmi, elasticitou a prodyšností. Matrace je ideální pro polohovatelné rošty. Použitá látka Antiacaro – NOVACAT zabraňuje ve vysoké míře tvorbě roztočů. Potah je prošívaný do tří zón okrasným vzorem s efektní lemovkou a je doplněný po bocích o dva 3D pásky, které zvyšují celkovou prodyšnost matrace. Celková výška matrace je 18 cm. Velikost si zvolíte v detailu.

OD 17 689  (s DPH)

B-mattress premium+

Prémiová ortopedická matrace s jádrem Sonnocell® složeným ze dvou různých tvrdostí, vhodný tak pro muže i pro ženy. Díky příčné i podélné perforací se vyznačuje výbornými antidekubitními, vlastnostmi elasticitou a prodyšností. Použitý rozepínatelný potah Silver Guard s ionty stříbra zajišťuje vysoké hygienické a antibakteriální nároky. Potah je prošívaný do tří zón okrasným vzorem a doplněn po bocích o 3D pásek, kvůli zvýšení celkové prodyšnosti matrace. Rozepínatelnost zipem umožňuje v případě potřeby vyprat samotný návlek. Celková výška matrace je 20 cm.

OD 23 886  (s DPH)

B-MATTRESS DUOFIT+

Matrace DuoFit+ poskytuje vysoký komfort díky provedení z prvotřídních materiálů. Složení jádra 15 cm vysokého jádra kombinuje PUR (30kg/m3) a Latex (4 cm). Potah matrace tvoří prémiová, antibakterální látka Silver Guard, prošívaná termovýplní Termo Poly Lana (vlna) 300g/m2 a TNT 30g/m2 – potah je uzavřen, lemován a doplněn o prodyšný 3D pás po celém obvodu.

OD 24 499  (s DPH)

B-mattress Royal+

Luxusní ortopedická matrace s odlehčeným jádrem Sonnocell® vyšší tvrdosti. Použitá potahová látka Silver Guard s ionty stříbra zajišťuje vysoké hygienické a antibakteriální nároky a zlepšení prodyšnosti díky všitému odvětrávacímu 3D pásku. Potah obsahuje navíc všitou vrstvu paměťové pěny Sonnocell® Visco Memory, která napomáhá uvolnění a relaxaci svalstva a šlach. Potah je prošívaný třízónovým efektním vzorem, přičemž okraje matrace jsou doplněny okrasným lemováním. Celková výška matrace je 21 cm. Velikost si zvolíte v detailu.

OD 28 009  (s DPH)

B-MATTRESS LATEX+

Exkluzivní a vysokokomfortní matrace Latex+ si získá svými skvělými vlastnostmi každého. 18 cm vysoké jádro tvoří 100% Latex o hustotě 60kg/m3. Latex se vyznačuje jako pružný, odolný a vysoce hygienický materiál. Matrace obsahuje kašmírový, snímací potah „Cashmere“, prošívaný termovýplní Termo Poly Lana (vlna) 300g/m2 a TNT 30g/m2. Tento měkký, hřejivý a hypoalergenní materiál potahu přispěje k ještě vyšší kvalitě vašeho spánku.

OD 34 999  (s DPH)

B-mattress Excellent+

Excelentní dvoudílná matrace navržená pro náročné klienty s vynikajícími anatomickými a ortopedickými vlastnostmi doplněná o magnetoterapii a chránič se speciální vrstvou látky s integrovanými měděnými vlákny omezujícími tvorbu elektrosmogu.

Srdce matrace tvoří ortopedické jádro SONNOCELL® o výšce 18 cm v kombinaci s vrstvou paměťové pěny SONNOCELL® VISCO MEMORY o výšce 4 cm. Mezi těmito vrstvami je vloženo 7 magnetických pásů, které svými vlastnostmi znásobují komfort odpočinku. Celková kombinace jádra přináší lepší přizpůsobení se poloze našeho těla a zlepšuje relaxaci svalstva a šlach. Celkový odpočinek je tak příjemnější a blahodárně působící na ranní vstávání.
 

OD 41 455  (s DPH)

Nejste si jistí výběrem správné matrace?

Nejste si jistí výběrem správné matrace? Kontaktujte naše odborné poradce a oni Vám rádi poradí!

  Nejste si jistí výběrem správné matrace?

  Nejste si jistí výběrem správné matrace? Kontaktujte naše odborné poradce a oni Vám rádi poradí!

   Hledáte i jiné produkty?

   Neváhejte a podívejte se na naši nabídku produktů pro zdravý spánek. Nyní získáte i dárek ke každému produktu zdarma!

   Přistýlka Polštáře přikrývky Magnetoterapie PRO DĚTI ochranné potahy PRÉMIOVÉ LEHÁTKO