Výhody prémiových dětských produktů Balencien

B-Mattress Baby+

Dopřejte děťátku zdravý spánek.
Prémiová matrace B-Mattress Baby+ je speciálně navrženou matrací pro zaručení nejvyššího pohodlí a správných ortopedických podmínek, které vašemu dítěti zaručí jen to nejvyšší pohodlí a oporu během spánku.

Pohodlí a hygiena zaručena.
Dětská matrace B-Mattress Baby+ je vyhotovena z těch nejprémiovějších materiálů, které zaručují vysoké hygienické, termoregulační a komfortní podmínky. Potah z látky Medicott Blu je na dotek velmi příjemný, může se prát v pračce, je dostatečně prodyšný a tak vašemu děťátku zaručí maximální pohodlí.

Zdravý růst.
Místo pro spánek vašeho děťátka je jedno z nejdůležitějších součástí jeho vývinu a proto by nemělo zůstat zanedbané. Matrace B-Mattress Baby+ nabízí ortopedické jádro vysoké 10cm, které se postará o správnou oporu celého těla děťátka a jeho zdravý vývin.

OD 9 132  (s DPH)

B-Pillow Baby+

Ideální pro děti.
B-Pillow Baby+ je polštářem, který byl navržen přesně pro potřeby děťátka. Garantuje skvělou oporu hlavy díky paměťové pěně, která se pod vlivem tepla adaptuje na tvar hlavičky, uložení krku a vytváří dokonalou oporu pro zdravý spánek.

Paměťová pěna.
Náš dětský polštář obsahuje vrstvu paměťové pěny SONNOCELL® VISCO MEMORY o tloušťce 5 cm. Výhodami této paměťové pěny jsou skvělé termoregulační vlastnosti a skvělá adaptace dle tvaru těla pod vlivem působení tělesného tepla.

Příjemný na dotek.
Polštář je obalen v potahu Medicott Blu, který je vysoce kvalitní a na dotek příjemný materiál. Jádro polštáře pod ním dobře dýchá. Tento potah je možné prát v pračce, abyste vašemu dítěti mohli zaručit stálé hygienické prostředí.

OD 3 063  (s DPH)

B-blanket Baby+

Lehká jako pírko.
Přikrývka vychází z modelu B-Blanket Premium+, ale oproti ní je ještě lehčí, což dítěti zaručuje snadnou manipulaci.
 
Správná teplota.
Výplň přikrývky má skvělé termoregulační vlastnosti, díky čemuž, nebude vašemu dítěti v létě horko a v zimě chladno.
 
Bez bakterií a roztočů.
Výplň přikrývky ze silanizovaného vlákna zabraňuje ve vysoké míře tvorbě roztočů a bakterií. Přikrývka díky tomu splňuje vysoké hygienické standardy a nenechá spánek vašeho dítěte ničím rušit.
 

OD 1 790  (s DPH)

B-Shield Baby+

Váš ochránce.
B-Shield Baby+ je speciální chránič, který je svými rozměry určen zejména pro dětskou matraci B-Mattress Baby+. Chránič se snadno uchycuje díky svým elastickým úchytům na rozích, materiál je dostatečně prodyšný, vodotěsný a zároveň nenáročný na údržbu.

Chrání nejen před špínou.
Děti si rádi tvoří své místo na hraní téměř kdekoli, proto není vyloučeno, že na jejich posteli se ocitnou častokrát s čajíkem a nějakou tou dobrotou. Někdy proto nechybí moc aby se tam něco vylilo a natrousilo. Náš chránič je vodotěsný, prodyšný a tak plně chrání vaši matraci před znehodnocením.

Jednoduchá údržba.
Chránič je nenáročný na údržbu, můžete jej rychle vyčistit ručně nebo při větším znečištění vyprat v pračce. Vašemu dítěti tak můžete stále zaručit hygienické a čisté prostředí pro spánek i zábavu.

OD 1 959  (s DPH)

Hledáte i jiné produkty?

Neváhejte a podívejte se na naši nabídku produktů pro zdravý spánek. Nyní získáte i dárek ke každému produktu zdarma!

Matrace Přistýlka Polštáře PŘIKRÝVKY Magnetoterapie ochranné potahy PRÉMIOVÉ LEHÁTKO