Výhody prémiových polštářů Balencien

B-Pillow comfort+

Antialergický a antibakteriální polštář ve standardním rozměru s prošívaným potahem zaručujícím komfort vašeho odpočinku. Výplň z polyesterových kuliček zaručuje hygienu a ve vysoké míře zabraňuje tvorbě roztočů. Polštář je velmi poddajný a lehký.

OD 2 790  (s DPH)

b-Pillow premium+

Polštář s antialergickými a antibakteriálními vlastnostmi ve standardním rozměru s prošívaným potahem zaručujícím komfort vašeho odpočinku. Výplň tvoří paměťová pěna – Sonnocell® Visco Memory ve tvaru špaget. Polštář se díky výplni výborně přizpůsobuje poloze hlavy a krční páteře, přičemž zaručuje hygienu a omezení tvorby bakterií. Vyznačuje se svou poddajností a lehkou váhou.

OD 2 990  (s DPH)

B-Pillow royal Silver Guard+

Luxusní anatomický polštář s antialergickým a antibakteriálním potahem Silver Guard, zaručí maximálně komfortní spánek. Výplň polštáře tvoří perforovaná paměťová pěna – Sonnocell® Visco Memory ve tvaru mýdla. Polštář se výborně přizpůsobuje poloze hlavy a krční páteře, přičemž splňuje vysoké hygienické nároky a zabraňuje tvorbě bakterií. Potah lze rozepnout zipem na spodní straně. Funkční a moderní design výrobku podtrhuje efektivní azurový pas po celém obvodu.

OD 4 890  (s DPH)

B-Pillow Royal Silver Antistress+

Luxusní anatomický polštář s antialergickým a antibakteriálním potahem Silver AntiStress zaručí maximálně komfortní spánek. Výplň polštáře tvoří perforovaná paměťová pěna – Sonnocell® Visco Memory ve tvaru mýdla. Polštář se výborně přizpůsobuje poloze hlavy a krční páteře, přičemž splňuje vysoké hygienické nároky a zabraňuje tvorbě bakterií. Potah je možno rozepnout zipem na spodní straně. Funkční a moderní design výrobku podtrhuje efektivní zelený pás po celém obvodu.

OD 4 890  (s DPH)

B-Pillow royal Silver Fresh+

Luxusní anatomický polštář s antialergickým a antibakteriálním potahem Silver Fresh zaručí maximálně komfortní spánek. Výplň polštáře tvoří perforovaná paměťová pěna – Sonnocell® Visco Memory ve tvaru mýdla. Polštář se výborně přizpůsobuje poloze hlavy a krční páteře, přičemž splňuje vysoké hygienické nároky a zabraňuje tvorbě bakterií. Potah je možno rozepnout zipem na spodní straně. Funkční a moderní design výrobku podtrhuje efektivní červený pás po celém obvodu.

OD 4 890  (s DPH)

B-Pillow Travel+

Příjemný společník na delší cesty. Jádro z paměťové pěny SONNOCELL® VISCO MEMORY se vlivem tepla přizpůsobuje tvaru krční páteře a tím omezuje jejímu trnutí. Jádro je vloženo do kvalitní potahové látky Silver s ionty stříbra s antibakteriálními účinky.

OD 2 390  (s DPH)

B-Pillow Knees+

Tento polštář se vkládá mezi nohy hlavně při spánku na boku. Polštář napomáhá vyrovnání páteře, což je prospěšné pro její celkovou rovnováhu. Polštář zlepšuje zdraví zad a podporuje ničím nerušený odpočinek. Potah polštáře z látky Medicott Blu lze svléknout a vyprat.

OD 2 890  (s DPH)

B-Pillow NECK BIO+

Polštář B-PILLOW NECK BIO+ kombinuje výhody kompaktního polštáře a dokonalé opory pro vaši krční páteř. Jádro polštáře je složeno z paměťové pěny Visco Memory obohacené o výtažky rostliny Aloe Vera, která je známá svými příznivými účinky. Snímací potah polštáře tvoří prémiový potah Silver AntiStress s obsahem pravého stříbra s antibakteriálním účinkem. Tento polštář je tedy plně univerzální pomocník pro cestování, lenošení i plnohodnotný spánek.

OD 2 190  (s DPH)

B-PILLOW LATEX+

Náš prémiový latexový polštář LATEX+ je připraven splnit ty nejvyšší nároky. Jádro tvoří 100% latex ve tvaru mýdla. Latex se vyznačuje jako pružný, odolný a vysoce hygienický materiál. Součástí polštáře je snímatelný, kašmírový potah „Cashmere“ s efektním lemováním po obvodu. Tento měkký, hřejivý a hypoalergenní potahový materiál přispěje k ještě vyšší kvalitě vašeho spánku.

OD 5 949  (s DPH)

B-PILLOW HOLDER SILVER GUARD+

Polštář ve tvaru půlměsíce z paměťové pěny je ideální ortopedický doplněk pro správnou oporu a komfort během spánku. Jádro tvoří prémiová paměťová pěna značky Visco Memory a potah látka Silver Guard s efektní výpustkou po stranách.

OD 1 959  (s DPH)

B-PILLOW HOLDER SILVER ANTISTRESS+

Polštář ve tvaru půlměsíce z paměťové pěny je ideální ortopedický doplněk pro správnou oporu a komfort během spánku. Jádro tvoří prémiová paměťová pěna značky Visco Memory a potah látka Antistress Silver s efektní výpustkou po stranách.

OD 1 959  (s DPH)

Hledáte i jiné produkty?

Neváhejte a podívejte se na naši nabídku produktů pro zdravý spánek. Nyní získáte i dárek ke každému produktu zdarma!

Matrace Přistýlka přikrývky Magnetoterapie PRO DĚTI ochranné potahy PRÉMIOVÉ LEHÁTKO