Výhody prémiových přikrývek Balencien

B-BLANKET premium+

Antialergická a antibakteriální přikrývka ve standardním rozměru s prošívaným potahem zaručujícím komfort vašeho odpočinku. Hygienická výplň ze silanizovaného vlákna ve vysoké míře zabraňuje tvorbě roztočů. Během spánku v létě zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu, tak aby se nevytvářelo nadbytečné teplo, naopak v zimě dostatečně zahřeje. Působí jemně a během spánku hmotnost přikrývky ani neucítíte.

OD 3 190  (s DPH)

b-blanket royal+

Moderní přikrývka ve standardním rozměru s prošívaným potahem zaručující optimální komfort vašeho odpočinku. Látka z mikrovláken doplněna o karbonová vlákna vytváří zdraví prospěšné prostředí, a to stíněním elektromagnetického záření a eliminováním tvorby statického napětí. Hygienická výplň ze silanizovaného vlákna ve vysoké míře omezuje tvorbu roztočů. Během spánku v létě zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu, tak aby se nevytvářelo nadbytečné teplo, naopak v zimě dostatečně zahřeje. Působí jemně a během spánku hmotnost přikrývky ani neucítíte.

OD 4 890  (s DPH)

B-BLANKET TV+

Hedvábně jemná deka z materiálu Velboa Crema, která se stane vaším oblíbeným společníkem při večerním relaxu na gauči.

OD 4 699  (s DPH)

B-BLANKET ELEGANCE+

Tato elegantní přikrývka kombinuje jemnou deku a standardní přikrývku. Z jedné strany je tvořena hedvábně jemným materiálem Velboa Crema a z druhé Microfaza Carnem, je prošívaná termo výplní IZOTEX 250g/m2 a TNT 15g/m2. Díky tomuto složení vás ochrání i v opravdu chladných dnech.

OD 5 999  (s DPH)

Hledáte i jiné produkty?

Neváhejte a podívejte se na naši nabídku produktů pro zdravý spánek. Nyní získáte i dárek ke každému produktu zdarma!

Matrace Přistýlka Polštáře Magnetoterapie PRO DĚTI ochranné potahy PRÉMIOVÉ LEHÁTKO