B-Aquamin+

Je prémiový produkt se širokospektrálním multiminerálním složením, jehož zdrojem jsou 100% mořské řasy. Obsahuje až 74 tělu prospěšných látek, které jsou díky jedinečné struktuře snadno vstřebatelné, čímž zaručují vysokou účinnost. Složení přípravku působí příznivě zejména na pohybový aparát a jeho součásti, kterými jsou například kloubní chrupavky, vazy, šlachy a kosti. Mezi další benefity doplňku B-Aquamin+, patří i příznivé účinky na střevní mikroflóru, protizánětlivé účinky a mnoho dalších.

Nyní pouze za 2 549  (s DPH)

Minerály přímo z moře

B-Aquamin+ vám přináší minerály přímo z mořské flóry, která je extrémně bohatá na minerální látky, které v sobě dokonale hromadí. Přesněji jde o specifické mořské řasy tvořící jedinečnou látku Aquamin.

Přírodně složení z mořských řas

Bohaté složení B-Aquamin+ tvoří tyto látky:

Ověřený vědou

Podle několika studií, látka Aquamin prokazatelně napomáhá s mineralizací kostí a funguje jako účinná prevence před osteoporózou.

Studie

Působivé účinky v každém směru

B-Aquamin+ má široké možnosti použití pro zlepšení vašeho zdravotního stavu a prevenci vůči mnohým onemocněním.

Pohybový aparát 

Složení BAquamin+ je ideální výživou pro správné fungování pohybového aparátu a jeho jednotlivých částí, které tvoří například kloubní chrupavky, vazy, šlachy a také kosti samotné.

ZUBY

Zuby a ústní dutina jsou na deficit důležitých minerálů náchylné podobně, jako i části pohybového aparátu. To se může odrazit na zánětlivých onemocněních dásní nebo oslabené zubní sklovině. B-Aquamin+ slouží jako prevence i pro tyto nepříjemné komplikace.

střeva a žaludek

Složení B-Aquamin+ působí příznivě i na střevní mikroflóru, reguluje kyselost (pH), napomáhá k udržení zdravé váhy a slouží jako prevence tvorby střevních polypů.

Protizánětlivé účinky

B–Aquamin+ působí protizánětlivě a slouží tedy jako skvělá prevence vůči různým onemocněním, které které doprovází rozšířený zánět a nepříjemné bolesti. Látka Aquamin eliminuje výskyt zánětlivých molekul (TNF–alpha, IL–beta, NF- kappa B).

Produkt B-aquamin+ je vhodný pro každého

Nejvíce se však osvědčuje v těchto skupinách lidí.

Pacienti s osteoartritídou

A title

Image Box text

Je jedním z nejčastějších onemocnění pohybového aparátu. Jde o typ artritidy při kterém dochází ke deformací kloubů, což může mít za následek nepříjemné bolesti a sníženou možnost pohyblivosti, což zabraňuje provádění každodenních činností. Mohokrát je pro léčbu v pozdější fázi vyžadován i operační zákrok. Podle několika studií lze užíváním Aquaminu zabránit vzniku tohoto onemocnění. B-Aquamin+ je přírodním zdrojem vápníku a jiných důležitých stopových prvků.

A title

Image Box text

Tento nepříjemný syndrom postihuje během života 10% až 20% populace. Mezi jeho projevy patří například bolest břicha, nadýmání, průjem, zácpa, případně hlen ve stolici. Příčina tohoto syndromu není vždy zcela jasná no nejčastěji se mluví o psychických příčinách v kombinaci s nezdravým životním stylem, což způsobuje nesprávné trávení. B-Aquamin+ je skvělým pomocníkem i v případě tohoto syndromu a to díky jeho účinkům na správné trávení.

A title

Image Box text

Sportovci jsou skupinou, jejíž pohybový aparát bývá pravidelně namáhaný přičemž dochází k vysokému opotřebení kloubů a námaze na kosti. B-Aquamin+ obsahuje vysoké množství stopových minerálů biologického původu, které výrazně přispívají k vyživování části pohybového aparátu.

A title

Image Box text

Se stoupajícím věkem bohužel narůstá i riziko problémů s pohybovým aparátem, statisticky se dokonce jedná i o nejčastější typ zdravotních komplikací. Důvodů může být hned několik; Přirozené opotřebení kloubů, degenerace kostí, stárnutí tkání atd. Tyto problémy může výrazně zmírnit doplňování důležitých výživných látek, které si tělo nedokáže v každém věku vyrobit samovolně, případně tak efektivně metabolizován z běžné potravy. B-Aquamin+ je pro tuto skupinu ideální zejména díky vysokému obsahu stopových prvků minerálů biologického původu, jejichž pozitivní vliv na pohybový aparát je prokazatelně účinný.