B-PROSTAT+

je prémiový doplněk stravy, který slouží k prevenci a léčbě onemocnění prostaty, a močových cest. Ve složení jsou obsaženy látky, jejichž účinnost prokazatelně pomáhá na vícero typů onemocnění prostaty. Kromě toho doplněk působí příznivě i na cévy, kardiovaskulární systém a dodává energii. Složení je čistě přírodní a tak nezatěžuje játra.

Nyní pouze za 1 589  (s DPH)

Dbejte na zdraví své prostaty dříve než bude pozdě

Chronické záněty prostaty se vyskytují až u 35% mužů ve věku nad 50 let. Zatímco nezhoubné nádory trápí až 60% mužů ve věku nad 60 let, nezanedbejte proto prevenci. Kromě zdravého životního stylu, je pro zdraví prostaty dobré přijímat i výživové doplňky.

Vyladěné složení pro každého muže

Dokonalá kombinace z bylin a kořenů, které jsou známé již tisíciletí díky svým příznivým účinkům na mužské pohlavní ústrojí dokáží dělat přímo zázraky. Nemocná prostata, impotence a problémy s erekcí. Těmto problémům můžete předcházet díky účinným látkám obsaženým v B-Prostat+.

Slivoň africká

Jedná se o dřevinu, která se používá zejména k léčbě benigní hyperplazie ale i celkové prevenci onemocnění prostaty. Obsažené látky mají za následek, že v prostatě dochází k omezení nárůstu negativních buněk, které mají za následek její zvětšování.

Saw Palmetto

Působí jako účinné léčivo na prostatu a močové cesty. Kromě toho se jedná o silný antioxidant a posilovač metabolismu. Obsahuje velké množství volných i esterifikovaných mastných kyselin, které jsou nezbytné pro zdravý růst a vývoj organismu, ale zejména pomáhají zlepšit kardiovaskulární soustavu a zlepšují stav cév.

Maca Peruánská

Bylinka která je používána již tisíciletí a to díky svým příznivým účinkům na mužskou prostatu, impotenci a dokonce i erekci. Mezi další účinky této bylinky patří i zmírnění stresu, pomáhá na duševní vyčerpanost a říká se, že prodlužuje život, proto je označována také jako „zázračná bylinka“.

Sibiřský ženšen

Známý stimulant, který působí příznivě na cévy, kardiovaskulární systém a především také zlepšuje funkčnost pohlavního ústrojí, čímž napomáhá správnému fungování prostaty a močových cest. Kromě toho je bohatý na antioxidanty a mastné kyseliny, což znamená, že je skvělým pomocníkem na játra a regeneraci buněk.

Kustovnice čínská

Označována také jako lék na dlouhověkost – zabraňuje příznakům stárnutí, protože obsahuje velké množství antioxidantů, také má silné protizánětlivé účinky a bojuje i proti nežádoucím mikroorganismům a plísním. Rovnéž přispívá k vyšší sexualitě, napomáhá ke zdravému fungování prostaty a podporuje tvorbu spermií.

Pomoc pro celé pohlavní ústrojí

B-Prostat+ je určen především k léčbě prostaty, nebo její prevenci, přesto obsahuje i látky, které pomáhají kromě prostaty i na problémy s impotencí, erekcí a močovými cestami.

Produkt B-PROSTAT+ je vhodný pro každého muže

Nejvíce se však osvědčuje v těchto skupinách lidí.

Muži ve věku nad 40 let

A title

Image Box text

U mužů ve věku nad 40 let začíná rapidně stoupat riziko onemocnění prostaty. Pokud spadáte do této skupiny, měli byste zvážit minimálně prevenci před těmito problémy a chránit se pravidelnými vyšetřeními, také užíváním výživových doplňků jako je například B-Prostat+.

A title

Image Box text

Onemocnění prostaty se dělí na více typů, při léčbě některých typů je nezbytné užívání medikamentů na předpis od doktora nebo léčba jinými metodami. Jistým typem je však možné zamezit, nebo minimálně předcházet dobrou životosprávou a užíváním látek, které přispívají ke správnému fungování prostaty – pro prevenci a méně závažné onemocnění prostaty je určen právě doplněk B-Prostat+.

A title

Image Box text

Mezi další poruchy pohlavního ústrojí patří například problémy s močovými cestami, erekcí nebo dokonce i impotence. B-Prostat+ dokáže těmto komplikacím předcházet dříve než bude pozdě, kromě toho však záleží i na celkové životosprávě a závažnosti onemocnění.