B-brain+

je prémiovým produktem sloužícím k celkovému zlepšení fungování mysli. Mezi jeho hlavní účinky patří: nárůst energie, zlepšení koncentrace, trvalé vylepšení paměti, snížení stresu, nárůst motivace a také přispívá k celkové regeneraci organismu. Váš den tak může být výrazně produktivnější a zvládnete toho mnohem víc než kdykoliv předtím! Velkou výhodou je také, že doplněk neobsahuje kofein, který má i řadu vedlejších účinků a abstinenčních příznaků. Náš doplněk se tak hodí i pro každodenní využití!

Nyní pouze za 1 299  (s DPH)

Nastartujte na 100%

Zahoďte limity, překonejte demotivaci, stavy bez energie a prokrastinaci. Vyražte za svými cíli plný energie! Díky B-Brain+ zvládnete své povinosti výrazně efektivnější, precizněji, bez zbytečného rozptýlení a stresu. Díky našemu doplňku dokáže zlomit psychicky a fyzicky náročné překážky výrazně snadněji.

Poctivé složení plné efektivity

6 účinných přirozených látek obsažených v B-Brain+ tvoří dokonalou souhru pro zlepšení kongnitívnych funkcí a dobití energie. Ať už potřebujete psychický nebo fyzický výkon, v obou případech je pro vás výrobek tou pravou posilou, kterou je mít skvělé stále po ruce!

Alpha GPC

Významný neurotransmiter, také řazen mezi nootropika ( „inteligentní léčiva“), který výrazně zlepšuje mentální výkon, nárůst motivace, stimuluje neurotransmitery, podporuje regeneraci organismu a jako bonus napomáhá i ke spalování tuků.

Ginkgo biloba

Tato rostlina je známa především kvůli svým osvědčeným pozitivním účinkům na paměť a to i z dlouhodobého hlediska. Kromě toho také zlepšuje krevní oběh, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, přispívá ke správné činnosti srdce, normalizuje tlak, také pomáha na stres, deprese, úzkost a migrénu.

Rozchodnice růžová

Rostlina se stimulačními účinky napomáhajícími ke zlepšení paměti a soustředění. Kromě toho působí i antidepresivně a zbavuje tělo stresu. Také pomáhá regulovat krevní cukr v kombinaci se silnými antioxidačními účinky pro ochranu jater. Celkově tedy funguje i jako prevence před množstvím zdravotních potíží.

DMAE

Jedná se o přirozeně vyskytující se živinu zejména v rybách. DMAE Stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu v mozku což zajišťuje správnou komunikaci mezi neurony. Prokazatelně zlepšuje paměť a IQ, také se řadí mezi antioxidanty a přispívá i ke zvýšení kvality spánku.

Ženšen

Známý stimulant, který je považován i za lepší alternativu kofeinu. Působí příznivě na kardiovaskulární systém, funkčnost pohlavních orgánů a celkově stimuluje centrální nervovou soustavu což zaručuje dostatek energie na celý den, zlepšuje soustředění, koncentraci a mentální výkonost. V čínské medicíně je používán již více než 5000 let!

Acetyl-L-Tyrosine

Aminokyselina která rapidně zvyšuje koncentraci, zároveň pomáhá regulovat úzkostné a depresivní stavy. Také zvyšuje fyzickou výkonnost, přispívá k výrazné regeneraci svalstva, čímž zabraňuje nechtěným stavem fyzického vyčerpání, proto je preferována i ve světě sportu. Je produkována i lidským tělem avšak ne stále a v dostatečném množství.

Nekompromisní výkon bez zastavování

Díky vysoce kvalitnímu složení z látek, které na sebe vzájemně navazují nezažijete žádné nechtěné propady energie, jak tomu bývá u energetických nápojů a kávy. Látky se uvolňují postupně a vy tak máte dostatek energie na celý den!

Produkt B-brain+ je vhodný pro každého

Nejvíce se však osvědčuje v těchto skupinách lidí.

Ředitelé a manažeři

A title

Image Box text

Lidé postavení na vysokých pozicích bývají často nesmírně vytížení, zároveň si nemohou dovolit dělat žádné chyby a potřebují být na sto procent soustředění. Pokud patříte mezi ně, doplněk ve formě B-Brain+ je pro vás tou správnou volbou!

A title

Image Box text

Dlouhé hodiny strávené za počítačem při namáhavých projektech vyžadují dostatek koncentrace, motivace, rychlosti a hledání efetkívnych řešení. I přesně tyto benefity přináší B-Brain+, přesně proto je vhodným doplněk stravy pro každého programátora.

A title

Image Box text

Reflexy, koncentrace, strategické myšlení, to jsou jedny z věcí, na kterých musí pracovat každý profesionální hráč. V této branži rozhodují setiny a chybovost se nevyplácí. Dopřejte svému mozku upgrade, který vám může pomoci otočit výsledné skóre ve váš prospěch!

A title

Image Box text

Náročné projekty, při kterých se nelze někdy pohnout vpřed jsou pro umělce a kreativce občasným problémem. Zapracujte na návalu energie a motivace, která vás posune blíže k výsledkům, na které budete určitě hrdí. Probuďte svůj potenciál naplno!

A title

Image Box text

Dny a noci učení před náročnou zkouškou? Množství učení, které si necháváte na později, protože nemáte chuť a energii otevírat ty tlusté knihy? Nezoufejte, B-Brain+ vás nakopne tím správným směrem a namotivuje vás i na nudnější učivo, které si díky účinnému složení lépe zapamatujete. I náročná zkouška tak nemusí být žádnou překážkou!

A title

Image Box text

Jste sportovec a váháte zda je i pro vás B-Brain+ to správné? Odpověď je – jednoznačně ANO. Díky svým silným regeneračním, antioxidačním účinkům a návalům fyzické i psychické energie zvládnete své tréninky výrazně snadněji, k tomu s dávkou motivace! Jako bonus výrobek napomáhá také ke spalování tuků a nárůstu svalové hmtoy.