B-Flame+

je prémiový produkt určený na podporu sexuální aktivity, plodnosti, erekce který funguje také jako afrodisiakum a výrazně zlepšuje celkový sexuální zážitek. Okuste nové sexuální zážitky a dopřejte si velkou dávku vášně pod peřinou, B-Flame+ se o to všechno určitě hravě postará!

Nyní pouze za 2 289  (s DPH)

Touha, která vás neopustí

U mnoho partnerů nastávají komplikace se sexuální touhou, která časem opadá. Častokrát to je nahromaděným stresem, nebo jinými psychickými komplikacemi. Za vyzkoušení v takové situaci určitě stojí B-Flame+, který vám s vysokou pravděpodobností pomůže a nabije vás zapomenutou sexuální touhou v kombinaci s návalem energie.

Přírodní složení bez zátěže na játra.

Geniální složení B-Flame+ se skládá z několika látek, které mají přírodní charakter, nebo se vyskytují v lidském těle i přirozeně (v nízkém množství). Vy se tak nemusíte bát zatížení na játra a můžete se soustředit pouze na dokonalý sexuální zážitek, který vám toto složení výrobku B-Flame+ poskytne.

L-Citrulin

Neesenciální aminokyselina, která se v naší stravě vyskytuje pouze v malém množství. Hlavní výhodou je, že prokrvuje svalstvo a měkká tkáně, co přispívá i ke kvalitní a rychlé erekcí.

Maca Peruánská

Zvyšuje plodnost, potenci, erekci, také se používá ve výživových doplňcích pro sportovce, protože dodává fyzickou a psychickou energii. Lidstvo tuto rostlinu používá již více než 2000 let, což prozrazuje dost o kvalitě jejích účinků.

Tribulus Terrestris

Používal se už ve starověké číně a díky jeho účinnosti je používán i do dnes. Efektivně účinkuje na libido, impotenci, pomáhá s prostatou a kromě toho také napomáhá k celkové zdravotní kondici díky jeho protizánětlivým, antiseptickým účinkům a také redukuje výšku cholesterolu.

L-Arginin

Semi-esenciální aminokyselina, kterou si tělo dokáže vyrobit pouze za určitých podmínek, proto je v případě nedostatku, potřeba přijímat tuto látku ve formě doplňků. Tato látka je důležitá pro množství fyziologických procesů, pomáhá na prokrvení a to i pohlavního ústrojí, čímž napomáhá ke kvalitní erekci. Také má silné antioxidační účinky, působí pozitivně na cévy a také je vhodným doplňkem i pro aktivní sportovce.

Ženšen pravý

V tradiční medicíně známý již tisíce let a to pro jeho antioxidační, protizánětlivé a stimulační účinky Bonus pro muže však spočívá v jeho ohromných účincích na kvalitní a silnou erekci! Ženšen totiž napomáhá ke zlepšení celkového prokrvení a napomáhá udržovat zdravé cévy. Také posiluje chuť na sex (i u žen) a napomáhá k celkovému sexuálnímu zážitku, proto je vhodný i při léčbě poruch sexuality.

Ginkgo biloba

Populární zejména kvůli svým příznivým účinkům na paměť. Nicméně málo lidí ví o jeho dalších skvělých možnostech využití v posteli. Ginko je považován také jako přírodní afrodiziakum, protože zvyšuje chuť na sex a podporuje libido u obou pohlaví! Takto účinkuje zejména ve vyšších dávkách, proto je ve výrobku B-Flame+ obsažený rovnou vysokoúčinný extrakt této zázračné bylinky!

Posuňte zážitek na maximum

Zažijte noc plnou zážitků, které budou výrazně lepší a to právě z důvodu, že B-Flame+ napomáhá ke zlepšení celkového sexuálního prožitku a následného vyvrcholení. Z vašich her pod peřinou se tak stane ještě větší zážitek než doposud.

Produkt B-FLAME+ je vhodný pro každého (od 18 let)

Nejvíce se však osvědčuje v těchto skupinách lidí.

Páry

A title

Image Box text

Ne vždy to klape tak jak by mělo a to častokrát platí i pro postel, v níž by měli trávit někdy i více času. Ať už se jedná o problémy s erekcí, ženským libidem nebo sníženou chutí na sex. B-Flame+ vám však pomůže tyto starosti hodit za hlavu a vy se tak můžete cítit jako když jste se poznali – plní vášně, prahnoucí po nocích plných sexuálních zážitků.

A title

Image Box text

Přestože se o tom často stydí mluvit, velké procento mužů trápí erektilní dysfunkce / impotence. Může mít více příčin, přichází se stoupajícím věkem, ale na většinu případů může pomoci zlepšení životního stylu a kvalitní doplněk stravy, který nakopne vaše „nářadí“ tak jako za mladých časů. Překvapte svou partnerku a dopřejte jí to po čem touží!

A title

Image Box text

Snížení sexuální touhy se vyskytuje zejména u žen, ale také může trápit i muže. Partner pak pociťuje nepříjemné pocity spojené s nedostatkem této potřeby. Ať už jste muž nebo žena, B-Flame+ obsahující množství přírodních afrodiziak vám pomůže vrátit tuto situaci do normálu!