B-Femina+

je prémiový produkt s přírodním složením, který slouží ke zmírnění příznaků menopauzy u žen. Menopauza nastává nejčastěji u žen ve věku nad 50 let a většinou přináší i množství negativních příznaků, které jsou způsobeny hormonální nerovnováhou. B-Femina+ napomáhá k zpětnému navození hormonální rovnováhy a kromě toho přináší i řadu dalších skvělých účinků, ať už na psychiku, pleť, tak i na lepší fungování organismu, které si v období menopauzy tělo vyžaduje.

Nyní pouze za 1 779  (s DPH)

Zvládejte to bez omezení

Nenechte se rozhodit obdobím menopauzy a dovolte si fungovat jako předtím. Díky unikátnímu složení látek, přispívajících k obnově harmonické hormonální rovnováhy bude zvládání vašeho přechodného období mnohem jednodušší.

Dokonalé složení pro každou ženu

Produkt obsahuje množství přírodních látek v kombinaci s vitamínem B. Kombinace těchto látek tak tvoří dokonalé složení, které je vhodné pro každou ženu, zejména však pro ty, které procházejí náročným obdobím menopauzy s množstvím negativních účinků vznikajících v důsledku hormonální nerovnováhy.

Drmek obecný

Bylinka napomáhající k udržení správné hormonální rovnováhy a tak i ke zmírnění nežádoucích příznaků menopauzy. Také může pomoci při problémech s ovulací, menstruací, premenstruačním syndromem Zároveň je to silný antioxidant a podporuje kognitivní funkce.

Extrakt z bílé vrby

Extrakt z kůry tohoto stromu má protizánětlivé účinky, pozitivně působí na pleť, příznivě působí na srdeční sval a zejména pomáhá zmírnit negativní účinky menopauzy.

Pyridoxal-5-fosfát

Také známý jako vitamín B6, který má řadu příznivých účinků. Zejména působí příznivě na nervovou soustavu a pomáhá k navození celkové psychické pohody. Kromě toho dodává tělu energii a zabraňuje nezelený svalovým křečím.

Meduňka lékařská

Napomáhá k zachování hormonální rovnováhy, navozuje dobrou náladu a psychický klid. Také působí příznivě na spánek a jeho celkovou kvalitu.

Červený jetel

Bylina známá právě kvůli svým blahodárným účinkům na ženský organismus. Má silné účinky na zmírnění negativních příznaků menopauzy, které komplikují život nejedné ženy. Rovněž řeší problémy s cukrovkou, pokožkou, působí protizánětlivě, protiplísňově a dokonce i předchází vzniku rakoviny

podpora Nejen při menopauze

Skvělé složení produktu přináší kromě zmírnění příznaků menopauzy mnoho dalších benefitů. B-Femina+ je také skvělý pomocník na pleť a pokožku, působí příznivě na nervovou soustavu, zlepšuje kvalitu spánku a navozuje pocit duševní pohody.

Produkt B-femina+ je vhodný pro každou ženu

Nejvíce se však osvědčuje v těchto skupinách lidí.

Ženy po padesátce

A title

Image Box text

Věk ve kterém se u většiny žen začínají dostavovat první příznaky přechodu do menopauzy. Jde o namáhavé a náročné období doprovázeno množstvím začínajících negativních příznaků. I když vás tyto problémy zatím netrápí, je vhodné začít s přípravou organismu na toto období mnohem dříve než se dostaví!

A title

Image Box text

Příznaky přechodu jsou doprovázeny množstvím negativních příznaků a to zejména kvůli rozházení hormonální rovnováhy. Jedná se o množství příznaků, mezi které patří například bolest hlavy, břicha, problémy s pletí, výkyvy nálady a podobně. Zredukujte tyto negativa na minimum a dopřejte si výrazně klidnější průběh tímto náročným obdobím.