B-HAIR+

je vysoce kvalitní doplněk stravy, určený především na podporu růstu a vyživení vlasů. Je známo, že zdravé vlasy jsou i ukázkou zdravého těla a pomáhají, i zdravému sebevědomí. Látky jako vápník, selen, L-Methionin a komplex vitamínů B posune růst a kvalitu vašich vlasů na další úroveň.

Nyní pouze za 1 999  (s DPH)

Super 6

Růst, pevnost, lesk, hustota, barva a výživa. Tyto všechny aspekty definují dokonalé vlasy, které Vám právě doplněk B-Hair+ napomůže získat. Vždyť přece největší pýcha je naše tělo a přirozenost, stačí mu pouze dodat, co si zaslouží.

Složení pro dokonalé vlasy

 Složení obsahuje až 23 přirozených, tělu prospěšných látek. Toto složení napomáhá kromě vlasů i kvalitnímu růstu nehtů a rovněž přispívá ke zdraví pokožky, chrupavek a jiných tkání. Doplněk je skvělý a snadno uživatelný pomocník, bez nutnosti náročné úpravy stravy bohaté na tyto látky.

To jsou vaše!?

Je možné, že tuto otázku uslyšíte po pravidelném užívání celkem často. Ano, ta správná výživa pomůže vašim vlasům získat vzhled jako z časopisu a vy už nemusíte řešit nedokonalosti praktikami, které vlasy právě poškozují. Vám už pak jen stačí vybrat ten správný účes.

Produkt B-HAIR+ je vhodný pro každého

Nejvíce však pomáhá lidem majícím tyto problémy

Pomalý růst vlasů

A title

Image Box text

Nejčastějším důvodem pomalého růstu je nedostatek látek, které tělo vyžaduje. Tyto látky ovlivňují správný a zdraví růst vlasů, nehtů a také regeneraci pokožky a chrupavek. Doplněk B-Hair+ doplní široké spektrum látek, které vám s pomalým růstem hravě pomohou!

A title

Image Box text

Stejně jako při pomalém růstu je nízká kvalita vlasů ovlivněna deficitem potřebných látek, které by měly být přijímány z pestré stravy. U některých lidí může dokonce docházet ke špatné metabolizaci a proto je třeba jejich podíl navýšit ještě více. Pokud ale nemáte v plánu rapidně upravovat svůj jídelníček, B-Hair+ je pro vás tou pravou volbou. B-Hair+ výrazně zvyšuje kvalitu, hustotu a pevnost vašich vlasů.

A title

Image Box text

Chybí vám lesk, nebo je vaše barva výrazná méně než kdysi? Je možné, že to je zapříčiněno nedostatkem těch správných látek. Díky B-Hair+ získají vaše vlasy jedinečný, zároveň přirozený vzhled, který přitáhne množství obdivu.

A title

Image Box text

B-Hair+ dokáže pomoci i s velmi nepříjemným problémem, kterým je vypadávání vlasů. Faktorů, které vypadávání zapříčiňují je mnoho, jde například o věk, poškození vlasů, choroby, stres, nedostatek živin a mnoho jiného. B-Hair+ vám pomůže v případě vypadávání z důvodu nedostatku živin a vy se tak můžete těšit výraznému zlepšení.