B-Immunity+

 je prémiový produkt s vysokým obsahem vitamínů (A – Železo). Jedná se o 21 účinných složek, které prospívají vašemu tělu v mnoha směrech. Nastartují imunitu, odstraňují únavu, vylepšují kvalitu spánku, schopnost regenerace a zbavují tělo stresu, čímž vylepšují náladu! Kapsle jsou vysoce koncentrované a tak vám stačí pouze 1 kapsle denně.

Nyní pouze za 2 389  (s DPH)

Nastartujte svou imunitu!

S B-Immunity+ se již více nemusíte bát, že tuto sezónu to vaše imunita nezvládne. 21 aktivních složek vašemu tělu doplní všechny potřebné látky, což má za následek silné nastartování imunity, které vás ochrání před množstvím virů a bakterií.

Pytel plný zeleniny a ovoce v jedné kapsli!

Pouze v jedné kapsli B-Immunity+ máte obsažené takové množství vitamínů, které byste museli jinak přijmout konzumací velkého množství zeleniny a ovoce.

Produkt B-Immunity+ je vhodný pro každého

Nejvíce se však osvědčuje v těchto skupinách lidí.

Sportovci

A title

Image Box text

Jedna kapsle obsahuje velké množství vitamínů a tak na své přijdou i aktivní sportovci. Pro které, je pravidelný příjem potřebných látek, nezbytný.

A title

Image Box text

S vyšším věkem přicházejí často i nepříjemnosti, kterým můžete předcházet dostatečným příjmem potřebných složek pro vaše tělo.

A title

Image Box text

Skupina těžce pracujících lidí se dostává často do aktivního styku s produkcí stresu. Zabraňte tomu udržením rovnováhy a doplňováním pro tělo potřebných složek. B-Immunity+ vás naplní energií, vylepší kvalitu spánku a zredukuje všechen stres!

A title

Image Box text

Oslabená imunita je v dnešní době běžným jevem. Rychle žijící společnost se vystavuje často vyčerpávajícím podmínkám, které kromě mnoho nevýhod oslabují i ​​imunitu. Braňte se tomu pravidelným doplňováním pro tělo potřebných složek a dobrou životosprávou!