B-Kolag+

B-Kolag+ je prémiová kloubní výživa s obsahem pěti jedinečných složek. Kapsle obsahují unikátní složení v podobě MSM, Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, kolagen a vitamin C. Pro zachování vysoké kvality produktu nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky. Kloubní výživa B-Kolag+ je vhodná jak pro sportovce, tak i pro osoby těžce fyzicky pracující, pro lidi s nadváhou i seniory.

Nyní pouze za 2 199  (s DPH)

Rozhýbejte klouby jako za mlada!

Chcete mít tělo pružné jako za mlada a bolestivě necítit každý pohyb? Abyste znovu získali pružnost, začněte o svůj pohybový aparát náležitě pečovat. Starat se o něj musíme už od mládí a neusnout na vavřínech po celý život. Pravidelně doplňujte tělu vyčerpané látky. Nedejte bolesti a artróze žádnou šanci. Posilněte vazy a šlachy i kloubní chrupavky, tonizujte pohyblivost kyčlí i kolen a zmírněte bolest při pohybu.

5 komplexních látek pro vaše zdraví

Přípravek obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek z bezpečného přírodního zdroje. Látky obsažené v kloubní výživě B-Kolag+ tvoří silný glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a Beef hydrolyzát kolagen typu I., který je součástí vazů a šlach, kolagen typu III., který je jednou z hlavních součástí retikulárního vaziva, které tvoří měkčí tkáně jako hladkou svalovinu, nervová vlákna či kostní dřeň a MSM, které je zdrojem nezbytné, organicky vázané síry. Vše umocňuje obsah vitamínu C pro dobrou vstřebatelnost a zvýšení účinku.

MSM

Tato unikátní ingredience je důležitá výživová látka pro stavbu pojivových tkání a kloubních chrupavek. MSM je kloubní výživa, která je zdrojem organické síry, která pečuje o zdraví kloubů, zvyšuje jejich flexibilitu a pohyblivost, zmírňuje záněty a redukuje bolest. Methylsulfonylmethan je organická forma síry běžně se vyskytující v přírodě, potřebná pro náš pohybový aparát, zdravý stav vlasů, pokožky a nehtů.

Glukosamin sulfát

Glukosamin sulfát je přirozená součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny získávaná z mořských z korýšů. Tato kloubní výživa slouží pro ochranu a regeneraci kloubů. Zmírňuje bolestivost, má protizánětlivé účinky, zlepšuje pohyblivost i celkové zdraví kloubů. Při dlouhodobém užívání působí proti ztrátě a opotřebování kloubní chrupavky.

chondroitin sulfát

Chondroitin sulfát je přirozená a nezbytná součást kloubní chrupavky. Má záporný náboj, tím pomáhá osmoticky zadržovat vodu a dává chrupavce její pružnost a zabraňuje jejímu opotřebení a degeneraci. Látka se získává extrakcí hovězí, vepřové nebo žraločí chrupavky. Najdeme ji také v ostatních pojivových tkáních.

Kolagen

Kolagen je základní stavební bílkovina tvořící pojivové tkáně pohybového aparátu.Představuje 30 % tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek. Kolagen tvoří základ kostí, chrupavek, kloubů, cév i kůže.

Vitamin C

Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí, který udržuje pružnost a pohyblivost kloubů. Kyselina L-askorbová neboli vitamín C, kromě podpory funkce imunitního systému urychluje hojení a udržuje naše pojivové tkáně a kosti ve zdravé kondici.

Trpělivost přináší výsledky!

Kloubní výživa B-Kolag+ vám dovolí zahodit francouzské hole a znovu si zatančit nebo zdolat horskou túru. Přípravek je skladný, účinný a stačí si jej vzít jen 2x denně. Pravidelná konzumace tobolek prospěje vašim kloubům, vazům, šlachám, chrupavkám i kostem. Nezabere sice přes noc, ale sílu jedinečných látek naplno začnete pociťovat už za pár týdnů. Dopřejte proto svému tělu potřebný čas a užijte si jedinečný pocit úlevy.

Produkt B-Kolag+ je vhodný pro každého

Nejvíce se však osvědčuje v těchto skupinách lidí.

Sportovci

A title

Image Box text

Pro sportovce je namáhání kloubů a svalstva běžným procesem. Látky v těle které napomáhají regeneraci se však nedokážou obnovovat v takové vysoké míře, jak by to bylo nutné. To je také jeden z důvodů, proč množství vrcholových sportovců užívá doplňky stravy, založené na látkách které obsahuje také B-Kolag+.

A title

Image Box text

S vyšším věkem přicházejí často bolesti a zdravotní komplikace, jejich příčinou je nejčastěji opotřebení kloubů a svalů. Není však pravidlem, aby tyto komplikace nastaly, zdravý životní styl a vhodný doplněk stravy jako je B-Kolag+ dokáže dělat zázraky. Potěšte své rodiče nebo prarodiče skvělým dárkem a sami pozorujte změny k lepšímu.

A title

Image Box text

Mnozí z nás pracují v zaměstnání které je po fyzické stránce náročné. Při této práci naše klouby trpí, což může mít za následek nemilé překvapení, zejména ve vyšším věku. V případě častého fyzického vyčerpání bychom měli určitě sáhnout po kvalitní kloubní výživě jakou je Kolag-B+.

A title

Image Box text

Při dnešní vysoké míře sedavých zaměstnání nás často postihují komplikace jako bolest zad a nadváha, při níž jsou klouby neustále vytěžována a trpí. Shodit váhu není vždy tak snadné, proto bychom měli sáhnout minimálně po řešení které kloubům pomůže, pro tento případ je B-Kolag+ také skvělým řešením.