B-Protect+

je prémiovým produktem sloužícím k dokonalé ochraně proti virům, bakteriím a plísním. Aktuální situace vyžaduje vysokou míru prevence, pro zachovány zdraví nás ale i ostatních. Náš výrobek je díky obohacení o lanolin šetrný k pokožce, ale zároveň nepodstráda svou vysokou míru účinnosti. Aplikace produktu je zcela bezproblémová díky praktickému dávkování na vrchu láhve.

Nyní pouze za 139  (s DPH)

Účinná ochrana proti virům, bakteriím a plísním.

Pár vteřin, které vyžaduje aplikování B-Protect+ vás může ochránit před množstvím komplikací, které nastanou v případě přímého kontaktu s virem, bakterií nebo plísní. Rukama provádíme většinu věci a proto se dostanou snadno do kontaktu i s infikovaným prostředím, které může být prudce rizikové.

Jednoduchá a rychlá aplikace

Díky velikosti je B-Protect+ skvělým přenosným pomocníkem. Otevíratelné hrdlo láhve s ideální velikostí otvoru zjednodušuje celý proces dávkování pro pečlivou dezinfekci.

Učinně ničí viry, bakterie a plísně

Složení výrobku prokazatelné ničí viry, bakterie a plísně. Krátkým procesem dezinfekce můžete zabránit jejich následnému přijetí nebo rozšiřování.

Šetrnost k pokožce díky Aloe a Lanolinu

Během aktuální situace se na trhu rozmohlo množství výrobků s alkoholovým základem, které mají zabránit nechtěnému kontaktu s viry, bakteriemi nebo plísněmi. Častokrát však nejsou šetrné k pokožce kvůli vynechání důležitých látek, které zajišťují dostatečnou hydrataci pokožky a její celkovou ochranu.

Obsahuje přírodní vonné esence

Náš výrobek nezanechává nepříjemný alkoholový zápach jako množství jiných podobných výrobků. Díky obohacení o přírodní vonné esence budou vaše ruce po aplikací zavánět příjemnou vůní.

Ochrana stále po ruce

B-Protect+ sebou vezmete téměř všude – je malý, jednoduše se dávkuje a je mimořádně účinný. Díky tomu se můžete za pár sekund vyhnout nepríjemnému kontaktu s nežádoucími viry, bakteriemi a plísněmi, které vás mohou nejednou ohrozit.

Produkt B-PROTECT+ je dokonalá ochrana

Svým složením však účinkuje zejména na

Viry

A title

Image Box text

Virus infikuje živé buňky a následně se reprodukuje (což vede k poškození zdravých buněk), bývá nakažlivý, například v kapénkové formě (např. korona virus). Postižení virem může mít od jemně projevujících se příznaků až po smrtelné, přičemž průběh záleží od imunity člověka, typu viru, očkování a také od množství dalších faktorů.

A title

Image Box text

Bakterie jsou všude kolem nás, neplatí však, že se jedná jen o negativní (například ve střevní flóře máme množství přínosných bakterií) avšak ty, které jsou pro tělo škodlivé, by se neměly dostávat blíže do organismu. Takové případy nastávají například v případě příjmu zkažených potravin, dotýkání se bakteriemi posetých předmětů, nebo přímým šířením od živočichů, jehož organismus je špatnými bakteriemi napaden.

A title

Image Box text

Jedná se o mikroskopické organismy, které najdeme kdekoli, od volné přírody, vody, ovzduší až po půdu. V případě intenzivního kontaktu s plísněmi, dochází u lidi například ke komplikacím ve formě častých zánětů průdušek, chronického kašle, astmatu, dráždění sliznic, případně kožních alergií.