B-sleep+

je prémiový produkt s přírodním složením, který slouží ke zvýšení kvality spánku a jednodušší usínání. Hodí se zejména pro lidi, kteří mají problém s usínáním, také pro lidi s narušeným spánkovým rytmem z důvodu nočních směn. Výhodou produktu je také to, že zvyšuje podíl hlubokého spánku, ten je potřebný pro správnou regeneraci mozku. Složení je na bázi přírodních látek, které lidé znají a využívají již stovky let.

Nyní pouze za 2 099  (s DPH)

Ničím nerušený spánek

Dopřejte svému tělu opravdu kvalitní a ničím nerušený spánek. Díky účinnému přírodnímu složení vám bude dopřán zasloužený spánek a vy nebudete mít problém s usínáním ani s nedostatkem energie během dne, neboť B-Sleep+ napomáhá také ke zvýšení podílu hlubokého spánku. Kromě toho produkt zabrání i nechtěným probuzením během noci na křeče díky bohatému obsahu hořčíku.

Přírodně složení bez zátěže na játra

Díky svému přírodnímu složení B-Sleep+ nevytváří zátěž na játra avšak i přesto dokáže dokonalé pomoci na řadu problémů se spánkem. Přírodní složení je také obohacené o hořčík, který působí na tělo uklidňující a také napomáhá ke snížení rizika srdečních onemocnění, migrény a rakoviny tlustého střeva.

Meduňka lekařska

Podporuje klidný spánek, zejména u těch, kteří mají problémy s usínáním. Také pomáhá když vás trápí nespavost způsobena nezdravým životním stylem a nervovým vypětím. Meduňka totiž přispívá k uklidnění a tím i snadnějšímu navození spánku.

Kozlík lekařský

Přináší klidný a zdravý spánek. Kromě těchto základních předností má dobrý vliv na kardiovaskulární systém a krevní tlak. Podporuje a posiluje správnou funkci trávicí soustavy.

hořčík

Hořčík napomáhá k normální činnosti nervové soustavy, na udržení normální psychické činnosti také podporuje snížení vyčerpání a únavy. Rovněž přispívá k normální činnosti svalů.

vitamín B6

Vitamín B6 je důležitý pro imunitní systém organismu. Synergické působení složek pro podporu relaxace, duševní a fyzické pohody.

Skutečný odpočinek i pro nervovou soustavu

B-Sleep+ díky svému složení přispívá k správné funkce nervové soustavy, jejíž regenerace probíhá právě během spánku. Díky obsahu hořčíku, který napomáhá ke zklidnění získá vaše nervová soustava tu správnou rovnováhu.

Produkt B-sleep+ je vhodný pro každého

Nejvíce se však osvědčuje v těchto skupinách lidí.

Pracovně vytížený lidé

A title

Image Box text

Pro pracovně vytížených lidí je spánek jednou z věcí, která je nejčastěji zanedbávána. Náš produkt zajistí to, aby byl váš spánek skutečně efektivní a dopřáli jste si co nejvíce hlubokého spánku, což vám zaručí správné fungování během dalšího náročného dne.

A title

Image Box text

Mnoho z nás má povolání, kde jsou jednou z povinností noční směny. Taková práce je pro tělo a spánkový rytmus velmi vyčerpávající a často je obtížné to napravit. Díky našemu výrobku dokážete váš spánkový rytmus správně vyvažovat a dopřejete svému tělu odpočinek navzdory tímto chaotickým podmínkám.

A title

Image Box text

Podle statistik trápí nespavost velké procento populace. S tímto problémem se vyrovnávají lidé opravdu těžko a dokáže nadělat hodně škody, protože nedostatek spánku rapidně poškozuje mozek. Díky našemu výrobku nebudete mít problém usnout přesto, že to běžně nejde, účinné složení bylin určených na nespavost to zajistí za vás.