B-Slim+

je prémiový produkt s přírodním složením, který slouží jako účinná pomoc při hubnutí. Svým vyváženým složením pomáhá při hubnutí rovnou několika způsoby: spaluje tuky, zabraňuje nadbytečnému ukládání tuků, urychluje metabolismus, zmírňuje chuť k jídlu, odvodňuje a také dodává dostatek energie při vašich trénincích. Kromě toho, že je skvělý pomocník při hubnutí přináší i řadu skvělých výhod pro vaše zdraví.

Nyní pouze za 1 989  (s DPH)

Hubnutí nemusí být namáhavé

Zbavování se nadbytečných kil nejde vždy podle představ. Častokrát musíme bojovat s neutuchající chutí na jídlo, vyčerpáním, stresem a přesto nevidíme výsledky, jaké bychom si představovali. B-Slim+ vám pomůže zvládat vaše hubnutí výrazně lépe. Vy se tak můžete důkladněji soustředit na vyladění svého jídelníčku a plánování sportovních aktivit.

Složení pro ideální linii

Díky svému přírodnímu složení je B-Slim+ komplexní pomocí při vašem hubnutí. Přečtěte si více o jeho vyváženém složení a zjistěte proč je B-Slim+ tak oblíbený doplněk.

Garcinia kambodžská

Ovoce známé svými skvělými vlastnostmi při hubnutí. Jedná se o účinný spalovač, snižuje chuť k jídlu, urychluje metabolismus a přispívá k optimální hladině serotoninu.

Naringin

Látka nacházející se zejména v grapefruitu, která účinně spaluje tuky, urychluje metabolismus a stabilizuje střevní flóru. Kromě toho je známa svými antioxidačními a detoxikačními vlastnostmi.

Extrakt ze zeleného čaje

Potravina známa již tisíce let, právě kvůli svým pozitivním účinkům na lidský organismus. Doplňuje energii, čistí žaludek, detoxikuje, stabilizuje střevní flóru a hladinu cukrů v organismu.

L-karnitin

Známý a osvědčený zejména u sportovců. Urychluje metabolismus, snižuje míru vyčerpání, zabraňuje nadbytečnému ukládání tuků, snižuje hladinu triglyceridů v krvi a navíc působí jako antioxidant.

Kajenský pepř extrakt

Druh chilli papričky účinný zejména při spalování tuků. Dále také přispívá k urychlení metabolismu, udržování správné hladiny krevního cukru, dobrému trávení a fungování žaludku.

synefrin

Látka získávána z plodu pomerančovníku hořkého, která je oblíbená hlavně u sportovců, díky jejím skvělým spalovacím a energizujícím vlastnostem. Snižuje také chuť k jídlu a dokonale nastartuje váš metabolismus.

Nejen na hubnutí

B-Slim+ přináší díky svému vyváženému složení mnoho výhod i pro vaše zdraví. Mezi jeho další benefity patří například: prevence proti rakovině, prevence proti cévním a kardiovaskulárním chorobám, boj  s vyčerpaností, udržení optimální hladiny serotoninu, antioxidační a detoxikační vlastnosti.

Produkt B-slim+ je vhodný pro každého

Nejvíce se však osvědčuje v těchto skupinách lidí.

Lidé s nadváhou

A title

Image Box text

Nejednoho z nás trápí právě nadváha, která může být předchůdcem obezity pokud se nezakročí dostatečně brzy. Nadváhou trpí stále více lidí a velký podíl tvoří dokonce i mladí lidé u kterých to bylo kdysi vzácné. Nezdravé jídlo a nedostatek pohybu jsou nejčastějšími důvody pro vznik nadváhy a všichni je dobře známe. B-Slim+ vám výrazně pomůže zvládnout tento boj s nadváhou a překážkami, které se během ní objevují a demotivují vás od pokračování.

A title

Image Box text

Pokročilé stadium nadbytečné váhy ke kterému se dostáváme pokud nezakročíme včas během nadváhy. Narozdíl od váhy s sebou přináší velké množství rizik ohrožujících zdraví. Mezi nejčastější rizika patří cukrovka, vysoký krevní tlak, infarkt nebo vysoká zátěž na pohybový aparát. Tento stav je především nezbytné konzultovat s vaším lékařem, který doporučí kromě změny životního stylu (strava a pohyb) správné doplňky. Pokud jde o volně prodejné doplňky častokrát obsahují stejné látky jako B-Slim+, avšak ne vždy se jedná o zcela vyváženou kombinaci jako u našeho produktu.

A title

Image Box text

Pro sportovce je nezbytné během tréninku podávat vysoký výkon a při tvarování postavy snižovat procento tuků, zbavovat se přebytečné vody a celkově tak regulovat svůj jídelníček. V těchto ohledech pomůže skvěle právě B-Slim+, který dodává dostatek energie, napomáhá spalovat tuky, odvodňuje a zabraňuje nadbytečnému ukládání tuků.

Máte ideální váhu?

Zadáním výšky a váhy do kalkulačky zjistíte vaše BMI. Jeho klasifikaci si můžete ověřit v tabulce.

[bmi theme=“none“ submit=“Spočítat“ height=“Výška“ weight=“Váha“ heightPlaceholder=“Výška“ weightPlaceholder=“Váha“ result=“Vaše BMI je: %bmi%“]
Tabulka
ŽenyMužiVýsledek
pod 19pod 20Podváha
19-23,920-24,9Ideální váha
24-28,925-29,9Nadváha
29-38,930-39,9Obezita
nad 39nad 40Těžká obezita